Darbnīca

Organizējam un vadam gaisa pūķu meistarošanas darbnīcas. Darbnīcu mērķis ir individuāli apmācīt jebkuru interesentu izgatavot pūķi no mājās pieejamiem materiāliem, sniegt praktiskās iemaņas, gandarījumu un prieku no padarītā.
Kur?– Pilsētas svētkos, izklaides pasākumos, festivālos, sporta spēlēs, nometnēs, jubilejās, dzimšanas dienās, ballītēs un izlaidumos.
Kā?– Varam nodrošināt materiālus un darba rīkus (šķēres, līmlente, papīrs, kociņi, aukla), divus apmācību meistarus. Nepieciešams galds, telpa vai nojume. Lietainā laikā vai ļoti stiprā vējā pūķiem nepatīk lidot.
Kam?– Darbnīcās var piedalīties: bērni no 7 gadu vecuma (jaunāki bērni tikai ar pavadoni vai nelielā skaitā) un pieaugušie bez vecuma un skaitliska ierobežojuma. Viena pūķa izgatavošana darbnīcā aizņem apmēram 30 min., vienlaicīgi pūķus var meistarot 5 cilvēki, ja, piesaistām palīgus un ir pietiekami daudz vietas, vienlaicīgi var darboties 10-12 cilvēki. Pieredze rāda, ka 8 stundās var uztaisīt 120 pūķus.
Veidojam arī gatavus gaisa pūķus pēc pasūtījuma, piemēram, dāvināšanai. 
Izmaksas?-Viena pūķa pašizmaksa sākot no 1,5 eiro (atkarīgs no materiālu kvalitātes un cenas), transports un meistaru darbs pēc vienošanās.
Lūdzam sazināties ar mums e-pasts: info@kiteworld.lv

Video instrukcija – kā uztaisīt pūķi (nepieciešamas 15 minūtes laika un mājās pieejamie materiāli: aukla, šķēres, līmlenta, divi mietiņi, dāvanu iesaiņošanas papīrs.)