Darbnīca

Gaisa pūķu radošā darbnīca.

Aicinam iebraukt pie mums un uzmeistarot gaisa papīra pūķus!
Braucot uz jūru, pa ceļam piestāj darbnīcā un pie jūras izlidini savu skaistuli 🙂
Iepriekš piesakoties radošajā gaisa pūķu darbnīcā varēsi izgatavot skaistu, lidojošu papīra pūķi! Gandarījums un prieks no padarītā tiek garantēts! Piedāvājam iespēju palaist gaisā arī kādu pūķi no mūsu kolekcijas. 
Kur? Darbnīcas adrese: “Kļaviņas”, Stalbes pagasts, Cēsu novads, Google karte , Waze
Kā? Iepriekš sazvanot mūs +371 26806489
Izmaksas? Pēc vienošanās.

 

Izbraukuma gaisa pūķu radošā darbnīca.

Organizējam un vadam gaisa pūķu meistarošanas darbnīcu. Darbnīcas mērķis ir individuāli apmācīt jebkuru izgatavot pūķi no papīra, sniegt praktiskās iemaņas, gandarījumu un prieku no padarītā.
Kur?– Pilsētas svētkos, izklaides pasākumos, festivālos, sporta spēlēs, nometnēs, jubilejās, dzimšanas dienās, ballītēs un izlaidumos.
Kā?– Varam nodrošināt materiālus un darba rīkus (šķēres, līmlente, papīrs, kociņi, aukla), divus apmācību meistarus. Nepieciešams galds, telpa vai nojume. Lietainā laikā vai ļoti stiprā vējā pūķiem nepatīk lidot.
Kam?– Darbnīcā var piedalīties: bērni no 7 gadu vecuma (jaunāki bērni tikai ar pavadoni vai nelielā skaitā) un pieaugušie bez vecuma un skaitliska ierobežojuma. Viena pūķa izgatavošana darbnīcā aizņem apmēram 30 min., vienlaicīgi pūķus var meistarot 5 cilvēki, ja, piesaistām palīgus un ir pietiekami daudz vietas, vienlaicīgi var darboties 10-12 cilvēki. Pieredze rāda, ka 8 stundās var uztaisīt 120 pūķus.
Veidojam arī gatavus gaisa pūķus pēc pasūtījuma, piemēram, dāvināšanai. 
Izmaksas?-Viena pūķa pašizmaksa sākot no 3 eiro (atkarīgs no materiālu kvalitātes un cenas), transports un meistaru darbs pēc vienošanās.
Lūdzam sazināties ar mums e-pasts: info@kiteworld.lv , tel.: 26806489

Video instrukcija – kā uztaisīt pūķi (nepieciešamas 15 minūtes laika un mājās pieejamie materiāli: aukla, šķēres, līmlenta, divi mietiņi, dāvanu iesaiņošanas papīrs.)